oxfamimage

Vintageshop Gent

8 september 2007

Jonge ontwerpers in de Vintage

Om de vernieuwde vintage te vieren, nodigden we we enkele jonge ontwerpers uit om een outfit te creƫren op maat van een aantal vrijwilligers.

Oxfam-Solidariteit Vintage bij St.-Jacobs bestaat al een tijdje. We spitsen ons toe op de verkoop van unieke kleding uit vervlogen tijden. Om mee te groeien met onze omgeving, besloten we onze winkel om te vormen tot een gezellige huiskamer. Met een likje verf en enkele creatieve interventies hebben we een prima resultaat bereikt.

Om de vernieuwde Vintage te vieren, hebben we enkele jonge ontwerpers uitgenodigd om hun visie op vintage tentoon te stellen aan de hand van een silhouet dat op maat van onze vrijwilligers is gemaakt. Op die manier worden ook zij eens voor hun inzet in de kijker gezet. De ontwerpen werden op 14 juli onthuld, de eerste dag van de Gentse feesten. We maakten eveneens affiches die overal in de stad hangen.

Kunstenaars van dienst:
- Indra cox (Pony Attack 2007, Marcel 2005, Bolwerkfanfare,..)
- Laurence Vlerick (Amuse vous MIAT 2005, Ma Nisjtanna 2007,..)
- Olga Van Genechten (Stoffering Ouverture 2006, Pony Attack,...)
- Sebastien vande Kerckhove (Zeeuws Zwart Zeeland 2006,...)

U kan de ontwerpen nog bewonderen in de winkel tot half oktober. Nadien worden ze verkocht aan de hoogste bieder.

Voor verdere inlichtingen kunt u steeds terecht bij Rozemarijn De Keyser, rozemarijndekeyser at hotmail.com

JPEG - 78.7 kB
Laurence
JPEG - 74.1 kB
Sebastien
JPEG - 56.4 kB
Olga
JPEG - 62 kB
Indra