Vintagekleding in Brussel: nieuwe winkel

Na het succes van de eerste Oxfam Vintageshop in Gent heeft Brussel nu ook een Vintageshop op de Vlaamse Steenweg.
Vintagekleding is in, het is coole kleding met een vleugje nostalgie. De kledingstukken dateren van een aantal deccenia geleden, zo zijn er collecties die stukken uit de seventies bijeenbrengen, andere groeperen kleding uit de jaren vijftig,... Vandaag verkopen de meeste kledingwinkels en grootwarenhuizen seriestukken en collecties die steeds meer op elkaar lijken. In een vintagewinkel kan je nog unieke stukken vinden, zodat je je garderobe een persoonlijke toets kan geven. Dat aspect maakt vintagekleding zeer gegeerd.
Meer dan kleding!
Naast de kleding hebben ook vintage-accessoires, meubels en decoratieve interieurstukken een plek in in de de Vintage in Brussel. De winkel is dus een totaalconcept waar de bezoekers vele uren kunnen snuisteren.
Met de opening van de Vintage in de Dansaertwijk (zie Kaart van Brussel) die vandaag incontournable is op gebied van hedendaagse mode en design, bewijst Oxfam dat ontwikkelingsorganisaties ook hip kunnen zijn. Dankzij de winkel kan je voor een mooie prijs een persoonlijke en hippe toets toevoegen aan je garderobe of interieur en tegelijk onze solidariteitsacties steunen. De opbrengst van de kledingverkoop financiert immers verschillende solidariteitsprojecten.
In oktober 2005 opende de eerste Oxfam-Solidariteit Vintage de deuren Bij Sint-Jacobs in hartje Gent. Daar worden voornamelijk kleding en accessoires zoals schoenen verkocht. Bekijk de foto’s van de opening en van wat er zoal te koop is!
Onze tweedehandswinkels scoren goed dankzij de inzet van onze enthousiaste vrijwilligers. Zij investeren hun tijd en hun creativiteit in deze projecten. Voel jij je ook geroepen? We zoeken nog vrijwilligers die open staan voor de acties van Oxfam-Solidariteit! Modebewust zijn is uiteraard een troef!
Zin om ons team te versterken zodat onze nieuwe winkel met een ambitieuse groep vrijwilligers kan starten na de zomer?
Bel of schrijf dan naar:
Laurence Van Gansbeke
Verantwoordelijke Marketing en Schenkingen
Tel.: 0473 51 26 80 — lva(at)oxfamsol.be


Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Newsletter
