De tiende editie van Oxfam Trailwalker werd een echte feesteditie: bijna 1000 stappers en ongeveer 1000 supporters hielden de sfeer erin tijdens de uitdagende tocht door de Hoge Venen. De zon was het hele weekend van de partij.
De tiende editie van Oxfam Trailwalker, de 100 kilometer lange tocht van Worriken naar Eupen, zit erop. 248 moedige teams van vier stappers verschenen aan de start van deze solidaire uitdaging. Zo steunen ze Oxfam in haar strijd tegen armoede en extreme ongelijkheid. Voor de start zamelde ieder team minstens 1500 euro in.
Er werden twee starten georganiseerd: om 6.30 uur en om 7 uur ’s morgens. 100 km later kwamen de stappers moe maar tevreden over de finish.
Oxfam Trailwalker in cijfers
- 248 teams verschenen aan de start, waaronder 12 teams uit Hong Kong.
- Het snelste team, Filou Team, finishte na 12 uur, 50 minuten en 14 seconden.
- Tot nu toe bracht deze verjaardagseditie 524.364 euro op. Dat bedrag kan de komende dagen nog oplopen.
- Dit weekend zakten meer dan 3500 mensen naar de Hoge Venen af, waaronder de vrijwilligers, de supporters en de verzorgers van het Rode Kruis.
Voor meer info: www.oxfamtrailwalker.be.